Inzagi shokon të gjithë, i drejtohet fanses: ‘’A të vij të ta lyp?’’ (Foto)

Filipo Inzagi, ylli i Milanit ka bërë një gafe në rrjetin social “Instagram” që nuk kaloi pa u vënë re nga mediat italiane.

 

Kliko per me shume info

Super Pipo ka dashur të kontaktojë në Instagram, modelen dhe prezantuesen e “Uomini e Donne” Rosa Perrota, por mesazhi gabimisht i ka shkuar një fanseje.

 

“A të vij të ta lyp?” ishte mesazhi i dërguar nga Inzagi.
“E para nuk jam Rosa. E dyta me vërtet e keni? hahahahah – ishte përgjigjia e kthyer nga fansja.

Fansja nuk nguroi për ta bërë publike bisedën me Pipon. Kaq ka mjaftuar që të shpërthenin një lumë komentesh për ish-sulmuesin që tani drejton Venecian në Kategorinë e Tretë italiane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here