Habit adoleshentja: Bëj seks me instruktorin e makinës, por…

Një adoleshente mori një dhuratë shumë të bukur për ditëlindjen e saj!

Prindërit i dhuruan paratë për të bërë kursin e patentës por njëkohësisht ata pavetëdije i ‘dhuruan’ edhe të dashurin.

Kliko per me shume info

Lexoni historinë e plotë të publikuar në rubrikën e psikologes së ‘The Sun’ për të kuptuar se për çfarë bëhet fjalë.

Letra e vajzës

“Kam filluar të bëj seks me instruktorin e makinës por kam një frikë shumë të madhe pasi ai mund të ndahet prej meje sapo të përfundoj kursin.

LEXO EDHE:  “Presidentet”; Shfaqja e re në Teatrin Kombëtar Eksperimental

Unë jam 18 vjeçe dhe prindërit më dhuruan paratë për të bërë kursin e patentës dhe njëkohësisht më gjetën edhe instruktorin.

Ditën që ai erdhi poshtë shtëpisë për të filluar provat…ç’të shihja?! Ai ishte 31 vjeç dhe shumë i bukur.

Që ditën e parë ndjeva një emocion të veçantë për të por nuk e dhashë vetën. Disa ditë më vonë unë po shëtisja qenin e xhaxhai dhe rrugës takoi edhe atë. Ai u ofrua që të shëtisnim bashkë dhe më pas përfunduam në një lokal duke pirë diçka. Këtu ishte inpakti jonë i parë.

LEXO EDHE:  Njihuni me Admirin nga Kosova që jeton në Zvicër, që ka lindur me gjini të gabuar

Më pas u takuam në shtëpinë e tij dhe bëmë seks. Kam filluar të bie brenda me të por nuk e di se çfarë ndjen ai.

Kam shumë frikë se ai do të më lerë sapo të përfundojmë kursin”.

Përgjigjja e psikologes:

“E dashur, mendoj se kjo lidhje që sapo ke nisur nuk do të të çojë gjëkundi.

LEXO EDHE:  Dëshmia nga Shqipëria, vajza që shokoi botën sjellë “selfie” nga viti 3800 (Video)

Kam përshtypjen që ai e bën edhe me femra të tjera këtë gjë!

Për më tepër diferenca e moshës suaj është e konsiderueshme dhe do të ishte mirë që ta ndaloje sa më parë të mundje këtë histori”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here