Gruaja i kap mesazhet burrit me dashnoren, por kur zbuloi se kush ishte ajo…

Kliko per me shume info

Disa mesazhe qe fshehin pas nje histori tradhetie dhe erotike jane bere publike diten e sotme.

I kishte premtuar dashnores se do ndahej nga gruaja, dashnorja kishte shpresa se do ndahej edhe pse kishte shoqe gruan e tij, por ai e mashtronte vazhdimisht.

Kliko per me shume info

Gruaja kap mesazhet dhe mbetet e shokuar dhe solli këto foto në redaksinë e IN Tv.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here