E pabesueshme, çadra e lirisë do të qëndrojë dhe shumë kohë. Ja arsyeja

PD dhe Lulzim Basha tashme mund ta heqin cadren e protestes nga Bulevardi Deshmoret e Kombit pas arritjes se marreveshjes dypaleshe, por cadra ne fjale duket se do te mbetet aty per nje kohe te gjate.

Pikerisht Google Maps eshte platforma qe here pas here “skanon” cfare ka ne siperfaqen e tokes ne rajone e ndryshme.

LEXO EDHE:  Mendoi se ishte një vezë gjigante, shkencëtarët nuk u besonin syve çfarë kishte gjetur fermeri
Kliko per me shume info

E pikerisht kjo platforme e ka fiksuar fare mire cadren e protestes e cila mesa duket do te qendroje ne databasen e Google Maps edhe pse fizikisht cadra mund te hiqet nga vendi ku ka qendruar aty qe nga shkurti i ketij viti e ne vazhdim./lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here