Çifti kapet duke kryer seks të egër në mes të rrugës

Kjo video e regjistruar nga disa kalimtarë të rsatit në qytetin e Barnsley-t në Angli është duke thyer rrjetin.

Dy të rinj janë filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në mes të rrugës.

Kliko per me shume info

Videoja u publikua fillimisht në rrjetin social Facebook, por u censurua dhe më pas u publikua në You Tube ku arriti shikueshmëri të madhe dhe 24 orët e fundit numëron mbi 600 mijë klikime dhe qindra e mijëra komente dhe shpërndarje.

LEXO EDHE:  Gruaja nga Tirana shkon të surprizojë burrin por e gjen me të dashurën...dhe ndodh hataja!!

Videoja është publikuar dhe nga britanikja “DailyMail”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here