U ndanë bujshëm 1 muaj pas fejesës, biznesmeni shkodran zëvendëson vajzën e Eli Farës

Kliko per me shume info

Marina Fara, vajza e këngëtares së famshme shqiptare Eli Fara është komentuar së fundmi në media për shkak të fejesës me biznesmenin nga Shkodra Edi Ismaili.

Lajmi se 1 muaj pas fejesës marrëdhënies së tyre i erdhi fundi bëri bujë të madhe në media por vajza e këngëtares asnjëherë nuk i sqaroi arsyet.

Kliko per me shume info

Historia mbaroi dhe siç duket si Marina ashtu dhe ish i fejuari Edi kanë vazhduar në dy drejtime të kundërta. Marina është parë së fundmi me pushime jashtë vendit ndërsa biznesmeni nga Shkodra e ka zëvendësuar menjëherë me një tjetër.

Në foto e publikuara më poshtë Edi Ismaili shihet me një tjetër bukuroshe në krahë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.