Bella Hadid nxjerr zogun në tapetin e kuq

Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq. Dhe kjo ndodhi në hapjen e Festivalit të Kanës.

Duke ecur në tapetin e kuq në edicionin e 70-të të Festivalit të Filmit, 20-vjeçarja pati një problem me veshjen.

Kliko per me shume info

Modelja i buzëqeshte kamerave dhe dukej mjaft në formë, por në fakt problemi ishte fustani i saj, i cili hapej duke i ekspozuar të brendshmet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here