Bella Hadid habit prapë, shfaqet pa recipeta

Ajo vodhi vwmendjen nw spektaklin në hapjen gala të mërkurën, me fustanin e saj.

Dhe duket se telashet në festivalin e Kanës për Bella Hadid nuk paskan të sosur.

Kliko per me shume info

Modelja 20-vjeçare kishte dalë për tu argëtuar e inspiruar nga stili i viteve ’90, me bust të bardhë, xhinse dhe atlete, por pa recipeta poshtë, çka i linte vend imagjinatës.

Edhe pse ka lindur 6 vite më vonë, Bella e pëlqen mjaft stilin e viteve ’90.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here