BB9/ Fotinia vë bast: Ky çift ndahet sapo të dalin jashtë!

Fotinia dhe Elisona flasin për Musën dhe Donën. Për ta, Fotinia mendon se nuk janë aspak të vërtetë.
“Nëse i vë re, ata kanë marrë nga Xheni dhe Benardi. Ata janë bërë çift nga zori”, thotë Fotnia.

Të njëjtin mendim për këtë çift ka edhe Elisosa. Ajo imiton veprimet e Musës dhe thotë se nuk i shkojnë farë. Ajo shkon edhe më tej duke thënë për Musën se është tip manipulues.

Kliko per me shume info

“Po t’i vësh re në zënka, e kanë pajtimin direkt se e kanë bërë me program. Me bast që kur të dalim ato do jenë çifti i vetëm që do ndahen shpejt”, thotë Fotinia.

Ajo flet edhe për Ambrën dhe Elsamedin dhe për ata ka të njëjtin mendim. “Janë çift koti. Si kam parë asnjëherë të puthen, jam kurioze”./BB/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.