Batuta e Ramës: Më rrinin sytë te kjo korçarka, por asnjëherë nuk iu afrova

Kryeministri Edi Rama ishte sot në një takim me gratë dhe vajzat në qytetin e Korçës.

Gjatë fjalës së tij, Rama ka kërkuar në skenë aktoren e njohur Zamira Kita, që sic thotë ai ka qenë e para vajzë nga Korça që ka njohur.

Kliko per me shume info

Rama: Nuk e kam thënë asnjëherë, por do ta them sot.

I drejtohet Zamira Kitës

Rama: Kthehu këtej që ta kuptojnë që nuk skuqesh.

Kjo është korçarka e parë që unë kam njohur në jetë, ishte studente në akademi, ishte pak më lartë se unë, por unë duke qenë më i gjatë shikoja ato që ishin më lart se unë,e dhe më rrinin sytë te Zamira, por asnjëherë nuk u afruam derisa na afroi PS.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.