Te shtena me arme ne Vlore, policia fillon hetimet

Te shtena me arme ne Vlore.

Policia tha se 4reth orës 23:15, në lagjen “Hajro Çakërri”, pranë vendit të quajtur “Bishti i Kalldrëmit” dyshohet se ka patur të shtëna me armë zjarri në ajër.

Kliko per me shume info

Grupi hetimor ka shkuar menjëherë ne vendngjarje dhe nuk ka konstatuar asnjë person të lënduar apo dëme të tjera.

Në vendngjarje policia ka gjetur dhe sekuestruar disa gëzhoja.

Janë ngritur grupe kontrolli dhe po punohet për zbulimin dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here