Aksident i rëndë në autostradën Tiranë- Durrës, makina përmbyset në mes të rrugës

2744
Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku një makinë është kthyer përmbys në mes të rrugës.

Mësohet se shoferi ka humbur kontrollin dhe u përplas me trafikndarësen.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Sipas të dhënave, shoferi ka pësuar disa lëndime të lehta.
(Foto ilustruese)

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here