Vajza kërcen twerk dhe provokon shoferët, një motor përplaset rëndë me makinën (Video)

Kliko per me shume info

Një vajzë, teksa bën lëvizje të pahijshme në rrugë, shkakton pothuajse një tragjedi! Një video e filmuar në Ukrahinë, tregon sesi një vajze duke kërcyer twerk, provokon shoferët, dhe drejtuesii i motorcikletës u përplas me një makinë që po i vinte në drejtimin e kundërt.

https://youtu.be/6tNfel1ido8

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here