Spitali Amerikan rrit cmimin e Paketave të Lindjes, qytetari: Mos u ngopshi…i zhvatët njerëzit e shkretë

Qytetarët kanë shpërthyer në kritika dhe në akuza ndaj Spitalit Amerikan pasi ky i fundit njoftoi rritjen e cmimeve për paketat e kontrollit dhe ndjekjes për gratë shtatzëna dhe lindjes së fëmijëve.

Spitali në fjalë ka njoftuar në rrjetet sociale paketën e plotë të lindjes për cmimin 1300 euro, ndërkohë komentet që kanë bërë qytetarët kanë qenë mëse negative.

Kliko per me shume info

Dl Kaca shkruan: Kollaj fare, e nderrojme me
HHT (spital tjeter), qe eshte ku e ku me cilesore, meqe cmimet i barazuat tashme. Sikur mos mjaftoje qe ricikloni mjeket e pavlere te QSUT dhe Traumatologjikut. Apo keni per te paguar publicitetin e fundit te servirur nga Kryeministri? Suksese ne jete

K. Papa shkruan: E paskeni rritur 300€?? Se deri para pak muajsh ishte 1000€ edhe kontroll 2 muaj pas lindjes bebit, pfff demin ja beni vetes se nuk keni per te pas te njejtin nr pacientesh 😡😡

Deniz H, shkruan: Me 1000 euro ishte 3 muaj ndjekje pediatrike dhe analiza metabolike e bebit
Deniz H O zot vjet ishte 1000 euro!!!mos u ngopshi o vemje…i zhvatet njerezit e shkrete

Etleva S thekson: As mos ju shkoje ndermend te shkoni aty jo 1300 po as 10 nuk ja vlen te paguash
Eni A komenton: Pse nuk e beni 2000 se eshte shifer me e lezetshme!?

Nga ana tjetër Suada B thekson: Vjet ishte 1000 euro para 6 muajsh ishte 1100 euro? Tani 1300!!!! Ku doni me shku???.

2 COMMENTS

    • Zoteri, ne e respektojme mendimin tuaj te lire dhe e publikojme ate sic e keni shkruar ne faqen tone. Pavaresisht se sipas disa verifikimeve, rezultoni se keni konflikt te hapur interesi ne genjeshtrat qe shkruani. Nuk duam te themi me shume per momentin ne lidhje me komentet e porositura, por: Thoni se faqja nuk ka me cfare lajme te mbushet?!!!! Ju sigurisht nuk keni pare asgje tjeter nga faqja, pasi keni pare vetem artikullin qe ju intereson, sepse nese do ta shihnit faqen lehtesisht do kuptonit se eshte plot me lajme nga te gjitha fushat dhe zhanret. Faqja eshte plot nga viti 2009 kur filloi jeten e saj dhe vazhdon te mbushet cdo dite, edhe me komente si ky i juaji qe pergenjeshtrimin me te mire e kane pikerisht ne perberjen dhe permbajtjen e kesaj faqeje. Faleminderit qe na lexoni dhe na shani, ju mirepresim te hapni mendjen dhe te na kritikoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.