Shokon moderatorja e mirënjohur, shkon në klub e zhveshur (Foto +18)

Të shfaqesh i/e zhveshur në public nuk është më turp! Këtë e tregon dhe me fakte moderatorja amerikane, Jenny Scordamaglia. 28-vjeçarja ka shkuar në një lokal natë dhe pothuajse ka shkuar e tëra lakuriq dhe gjatë gjithë natën ka vallëzuar me djemtë që ishin prezent dhe sigurisht atyre u ka pqlqyer shumë kjo, sidomos kur e shikonin atë lakuriq.
Video është parë nga shumë persona dhe sigurisht komentet më të shumtë në numër ishin që e pëlqenin shumë stilin e kësaj moderatoreje.

LEXO EDHE:  Vesa Luma bëhet xheloze?!

Kliko per me shume info

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here