Ja si dalin Galaxy S8 VS iPhone 7 në testin e shpejtësisë

Kliko per me shume info

Modeli i ri i Samsung, Galaxy S8 lansohet së shpejti, ndërsa tani kemi një video e cila e mat shpejtësinë mes telefonave kryesor në treg.

Në listën mëposhtë, përveç Samsung Galaxy S8 radhitet kundër iPhone 7 Plus, modelit të ri të telefonit të LG – G6, si dhe Google Pixel dhe One Plus 3T.

Është interesante të shihet se si pajisjet performojnë në videon mëposhtë me Apple iPhone dhe Galaxy S8.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here