Rita Ora shokon fansat, postimi i saj më i fundit ka tërhequr vëmëndjen të gjithëve (Foto)

Kliko per me shume info

Rita Ora, këngëtarja me origjinë kosovare, por që ka ndërtuar karrierën në skenat ndërkombëtare ka ‘’cmendur’’ fansat me foton e saj të publikuar në Instagram. E veshur me bikini, Rita tregon dhe fytyrën e saj engjëllore dhe të ëmbël! Si asnjëherë më parë, Rita Ora ka dal natyrale dhe mahnitëse! Po ashtu, 26-vjecarja ka publikuar një foto ku duket joshëse, ku dhe komentet tregojnë që reagimet e fansave janë shumë pozitive. Për më tej shihni fotot.

So excited for the Channel [V] China Music Awards tonight @thevenetianmacao 💫⚡️

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Always having my back thanks @tezenisofficial for keeping me tight at coachella!! 🌺🌸

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here