Reagon babai i Arminës për lidhjen e saj me Shkëlzenin: Nuk kam krushqi me familjen Berisha

Spikeri i lajmeve, Arben Mevlani në një intervistë ka folur për lidhjen e Arminës me Shkëlzen Berishën. Ai ka thënë: “Në fillim më ka ardhur e papritur kur ma tha nuk më shkonte mendja, të them të vërtetën se figurë e njohur si Sali Berisha. Armina e zgjodhi vetë dhe i dha rrugë vetë. Unë nuk jam shumë i traditës, por e kemi pirë një kafe me ta kemi patur një mbledhje të përbashkët. Nuk mund ti themi ende krushq por drejt asaj rruge jemi, se kjo rinia e sotme bashkëjeton,”-përfundon Mevlani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.