Peshkatarët u gëzuan se kapën një peshk gjigand, ky i fundit ia fundosi anijen nga pesha (Foto)

Një ngjarje e rëndë u raportua në gjirin e Panamasë, ku disa peshkatarë në një luftë të madhe me një pesh të madh, humbën! Disa fotografi tregojnë sesi peshku gjigand e fundos anijen dhe ekuipazhin e saj. Ende nuk dihet gjendja e personave në anije.
Shikoni fotot:

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here