Olsin e “shqetësojnë” peshqirët, Fiorentina e godet me shuplakë

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armela dhe sa më larg syrit të Fiorentinës.

Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba, por nuk mungojnë edhe batutat me Armelën.

Kliko per me shume info

Dy vajzat kishin varur peshqirët dhe kjo gjë duket se “shqetësonte” atë. Ai shkon dhe ja heq peshqirët, por në moment në banjo mbërrin dhe partnerja e tij, Fiorentina, e cila e godet me shuplakë dhe e largon nga banjo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.