Nokia 9 do të rivalizojë telefonat Galaxy S8 dhe iPhone 8

Nokia së shpejti do të lansojë tre telefona të rinj me sistem operativ Android.
Të gjithë këta pritet të jenë të linjës mesatare, ndërsa më vonë do të vijë edhe një pajisje që pritet të rivalizojë edhe Samsung Galaxy S8 dhe iPhone 8.

Nokia 9 pritet të ketë specifika edhe më të fortë se telefonat më të njohur në botë.

LEXO EDHE:  Bugatti Veyron, e para në botë nga porcelani
Kliko per me shume info

Sipas “NokiaPowerUser”, telefoni i ri do të ketë ekran me më pak korniza dhe butoni kryesor do të jetë i vendosur në pjesën e pasme.

Akoma nuk është e qartë kur do të lansohen pajisjet e reja.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here