Nuk përmbahet më çifti Musa -Dona, puthje të gjata në krevat dhe…

Kliko per me shume info

I cilësuar si një nga çiftet më romantikë të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother, Musa dhe Dona janë më afër se kushdo tjetër nga çiftet në Big Brother.

Mes lotësh ata kanë shpërthyer në përqafime e puthje të gjata.

Kështu ka qenë mëngjesi për Musën dhe Donën.

Kliko per me shume info

Këto momente afrimiteti tregojnë për një lidhje me ndjenja për çiftin.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here