“Tërbohen” mediat greke, kjo është modelja shqiptare që tërhoqi vëmendje për Pashkë

Mediat greke kanë shkruar ditën e djeshme për një modele shqiptare, e cila duket se ka sjellë para kohe verën në Greqi.

Bëhet fjalë për Krisitn Prengaj, e cila ka rritur temperaturat ndërsa ka bërë një vizitë turistike në ishullin e njohur grek, Mykonos.

Kliko per me shume info

Bukuria e saj nuk ka kaluar pa u vënë re. Mediat greke i kanë kushtuar një artikull serioz dhe plotë lavde bukuroshes shqiptare, të cilën e vlerësojnë për format trupore.

“Nuk është një modele e njohur në rang kombëtar, por nga tani…”, – shkruan newsit.gr. Vajza shqiptare zgjodhi pikërisht Mykonos për të festuar Pashkët, nga ku siç mund ta shikoni edhe nga pamjet e mëposhtme, i “tërboi” të gjithë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here