Masakra e Vlores, policia publikon emrat e tre te plagosurve

Policia beri publik emrat e personave te plagosur mbreme ne Masakren e vlores.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të Ftohtë, 50 metra larg shëtitores, ku një person i paidentifikuar, ka qëlluar me armë në drejtim të palës tjetër.

Kliko per me shume info

Një person ka mbetur i vdekur në vend, ndërsa tre të tjerë janë dërguar në spital, ku raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE:  Grabisin makinën e policit në Vlorë, por autorëve u ndodh e papritura

Viktima është shtetasi Ergys Gjioveshaj, 33 vjeç, banues në Vlorë, ndërsa të plagosur janë, Florian Hilaj (28 vjeç), Arsonel Llanaj (32 vjeç) dhe Arta Luka (26 vjeçe).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here