Makina e policisë aksidentohet rëndë, shkaqet ende mister (Foto)

Ditën e sotme është aksidentuar një makinë e Policisë Rrugore pranë urës së Gjolës. Në foton e publikuar nga “Harta Digjitale e Aksidenteve Rrugore dhe Lëvizja “Pro jetës” shihet se makina është dëmtuar në pjesën e përparme të saj, nga përplasja me një automjet tjetër tip Mercedes-Benz.
Sipas informacioneve të para në lidhje me këtë aksident, nuk ka persona të dëmtuar, si në makinën e policisë ashtu edhe në të udhëtarëve të rastësishëm në aksin rrugor. Dëmet janë vetëm materiale.
Ende nuk dihet dinamika e aksidentit, dhe policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet.

LEXO EDHE:  Dëshmon në Itali Nazer Seiti, zbardhen detaje

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here