Kim i rikthehet videove pornografike? Ja postimet e saj provokuese në Snapchat (Foto/ Video)

Kim Kardashian vazhon me provokimet, aq sa fansat kanë nisur të mendojnë se kjo ndonëse nënë e dy fëmijëve, iu është rikthyer videove pornografike. Ylli i Kardashianëve, në Snapchat, ka publikuar një video ku shaqet mjaft provokuese e veshur me bikini në ngjyrë të argjendtë.
Këtë video ajo e ka postuar për të treguar se ka humbur në peshë dhe konkretisht 6 kilogram.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.