Zbulohet kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë

0
4
Kliko per me shume info

Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një këngëtare.

Ka qenë Blerina Balili, ajo që këndonte në lokalin ‘Fiks Fare’ gjatë kohës që ndodhi ngjarja, por fatmirësisht nuk u lëndua.

Këngëtarja kishte njoftuar në faqen e saj të ‘Facebook’-ut se do të këndonte mbrëmë në atë lokal, ku humbi jetën 33-vjeçari Ergys Gjioveshajn dhe u plagosur Arta Luka, Florjan Hila dhe Arsonel Llanaj. Lokali në fjalë njihet për netët me muzikë live.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here