Idhulli i të rinjëve trondit, ekspozon gjoksin dhe… Do të surprizoheni! (Foto)

0
2
Kliko per me shume info

Në një foto në Snapchat, aktorja dhe këngëtarja amerikane e cila është një idhull për të rinjtë ka provokuar keq. Bëhet fjalë për Demi Lovato, e cila ka pozuar para pasqyrës me rroba banjo body, duke nxjerrë gjoksin. Më mirë, vlerësojeni ju!

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here