E frikshme, foshnja gjendet e gjallë tri ditë pasi e varrosi nëna

Një foshnje është gjetur gjallë pas tre ditesh në një vend ku ishte varrosur nga nëna e tij.

Nëna 25-vjecare kishte bërë një varr me rërë dhe dru të marrë nga fabrika pasi kishte frikë nga reagimi i familjes së saj nëse do kuptonin se ka lindur fëmijën e dytë.

Kliko per me shume info

Ajo e pranoi që e kishte bërë një gjë të tillë kur policët e zbuluan trupin e foshnjës.

Fëmija është dërguar në spital për të marrë mjekimin e duhur dhe nuk dihet nëse do të rikthehet të nëna e tij. Kjo ngjarje ka ndodhur në provincën KëaZulu Natal në Afrikën e Jugut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here