E rëndë në Tiranë, përfshihet nga flakët një fabrikë këpucësh në Kombinat

Një fabrikë këpucësh në zonën e Kombinatit është përfshirë nga një zjarr i përmasave të mëdha. Raportohet se flakët kanë vënë nën kontroll dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm deme materiale.
Ne vendin e ngjarjes kanë shkuar 4 zjarrfikëset dhe forca policie.
Nuk dihen ende arsyet e rënies së zjarrit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here