E fundit/ Përfshihen nga flakët ambientet e paraburgimit të policisë së Vlorës

Një ngjarje e rëndë raportohet nga qyteti i Vlorës ku mësohet se ambientet e paraburgimit në olici janë përfshirë nga flakët. Sipas njoftimit, ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 19:30, ndërsa ende nuk dihet dihen shkaqet e zjarrit, i cili shkaktoi jo pak panik brenda ambienteve të policisë.
Mësohet se nuk ka persona të lënduar, ndërsa pritet që hetimet të hedhin më shumë dritë mbi ngjarjen.

LEXO EDHE:  Dënohet taksisti shqiptar që ngacmonte femrat në Kanada

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe autoambulanca.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here