Diktatori Kim Jongut prezanton bashkëshorten e tij seksi! (Foto)

Diktatori koreanoverior Kim Jong ka publikuar foto të gruas së tij, gjë që më parë kjo konsiderohej tabu.
Por gjatë inaugurimit të terminalit të ri të aeroportit ndërkombëtar të Piongiangut, Kim Jong është shoqëruar nga funksionarë të partisë dhe bashkëshortja Ro Sol-ju. Bashkëshortja e tij, një grua e bukur, me një trup perfekt ka shokuar të gjithë.

LEXO EDHE:  Në pritje të një bebi...? Marina Vjollca nxjerr barkun jashtë dhe shuan dyshimet

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here