Kur Dani Alves bëhet protagonist qesharak! Ja çfarë nuk u pa në TV në ndeshjen Barcelona-Juventus (Video)

Braziliani Dani Alves, ka arritur të bëhet protagonist në ndeshjen Barcelona-Juventus në “Camp Nou”, por jo në fushën e lojës madje në pankinën rezervë të Barcelonës. Edhe pse Juventus kishte një përballje shumë të vështirë me Barçën, për Dani Alves nuk kishte asnjë problem dhe ishte shume i relaksuar në fillim të ndeshjes dhe kur gjyqtari kishte rënë bilbilit për fillimin e lojës, braziliani vendosi të përshëndeste ish-bashkëlojtarët e tij dhe pjesëtarët e stafit që ndodheshin në pankinën rezervë të katalanasve. 33-vjeçari ka luajtur te klubi spanjoll për tetë vite nga 2008 deri në 2016 dhe ka shumë miq atje. Në momentet që Dani Alves vazhdonte të përshëndeste ekipin e Barçës në pankinë, Luis Enrique është habitur dhe duke qeshur ka bërë me shenjë nga fusha për t’i treguar Alves se loja ka filluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.