Kur Dani Alves bëhet protagonist qesharak! Ja çfarë nuk u pa në TV në ndeshjen Barcelona-Juventus (Video)

Kliko per me shume info

Braziliani Dani Alves, ka arritur të bëhet protagonist në ndeshjen Barcelona-Juventus në “Camp Nou”, por jo në fushën e lojës madje në pankinën rezervë të Barcelonës. Edhe pse Juventus kishte një përballje shumë të vështirë me Barçën, për Dani Alves nuk kishte asnjë problem dhe ishte shume i relaksuar në fillim të ndeshjes dhe kur gjyqtari kishte rënë bilbilit për fillimin e lojës, braziliani vendosi të përshëndeste ish-bashkëlojtarët e tij dhe pjesëtarët e stafit që ndodheshin në pankinën rezervë të katalanasve. 33-vjeçari ka luajtur te klubi spanjoll për tetë vite nga 2008 deri në 2016 dhe ka shumë miq atje. Në momentet që Dani Alves vazhdonte të përshëndeste ekipin e Barçës në pankinë, Luis Enrique është habitur dhe duke qeshur ka bërë me shenjë nga fusha për t’i treguar Alves se loja ka filluar.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here