Bukuroshja italiane rrëfen tmerrin, ja si më shpërfytyroi ish- i dashuri me acid (Foto)

Një rrëfim prekës vjen 27-vjeçarja Gessica Notaro, e cila dikur ka konkurruar në Miss Italia, e ndërsa tani është shndërruar nga një sulm me acid nga i dashuri.

Gessica ka zgjedhur emisionin Maurizio Costanzo Shoë për të treguar tragjedinë e saj, dukje treguar live shenjat e shpërfytyrimit nga acidi. Vajza e re e cila ka dalë deri në finale të Miss Italia 2007 tregoi për makthin e përjetuar disa vite më parë.
Pas ndarjes nga i dashuri, i cili e keqtrajtonte ajo vendosi ta denonconte në polici dhe kjo e fundit i dha urdhër Jorge Edson Tavares që mos t’i afrohej.
Disa muaj më vonë ish-i dashuri mori hak kundër saj duke i hedhur acid në fytyrë dhe shpërfytyruar. Kur hyri në studio 27-vjecarja kishte një shall në fytyrë, të cilën pak çaste më vonë e hoqi duke treguar shenjat e theksuara nga djegiet me acid.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.