Do shkonte të shikonte ndeshjen e futbollit, gjithçka ndryshon pas veprimit të së fejuarës

Një i ri me emrin Beto ka “thyer” rrjetin duke u bërë protagonist i një historie virale. Ai po bëhej gati të shikonte një ndeshje futbolli, ndërsa e fejuara e tij mendoi të përfitonte dhe të takonte “dashnorin”.

Kurrsesi nuk mund ta linte ndeshjen, ndaj vendosi që të bëhej gati dhe të fejuarën ta linte vetëm në shtëpi, të paktën kështu mendonte. Menjëherë ajo i shkruan dashnorit të saj që të vinte, pasi Beto iku. Pa hezituar, pajtohet me kërkesën e saj dhe bëhet gati ta takojë. E gjitha kjo, ndodhi pa e ditur se do të bëheshin gazi i botës.

Kliko per me shume info

Ishte pikërisht atëherë kur Beto ia merr celularin nga dora të fejuarës dhe së bashku shkojnë në shtëpinë e “dashnorit” të saj. Sigurisht, një mësim të mirë u dha, por të dyve.

Menjëherë pas kësaj fotot e bisedës i shpërndau në rrjetet sociale./JOQ/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.