“Mezi ndan qiranë me të dashurin, bën gjoksin me klering”, plas mes Aurelës dhe Roza Latit

Vetëm dy ditë më parë në një intervistë për “da’Sara” deklarata e Roza Latit do të bente bujë, për shkak të sulmeve të saja ndaj Aurela Hoxhës.
Lati tha se ajo nuk është reale as në pamje dhe as në personalitet dhe më pas tha që i dashuri nuk do ta çonte Maldive, pasi ajo nuk është si Aurela.

Aurela nuk reagoi pas kësaj, por postoi sot një fotografi të realizuar muaj më parë nga një udhëtim në Tajlandë, ku theksoi se shkoi me të dashurin e saj.

Kliko per me shume info

Kam dikë që më bën fotot dhe që më shoqëron”, ka shkruar ajo atëherë. Pikërisht në këtë foto, komentues të ndryshëm i kanë ardhur në mbështetje Aurelës me komente si “kush nuk shkon me pushime, bëhet xheloze”.

Sigurisht, disa me zor të madh ndajnë qiranë me të dashurin, kjo shkon me pushime! Madje edhe parakolpin e bëjnë me klering”, ka qënë një përgjigje nga faqja zyrtare e dyqanit të Aurela Hoxhës.

Nuk dihet nëse ka qenë vetë Aurela ajo që e ka bërë këtë koment, apo dikush që menaxhon faqen. Por jemi në pritje të reagimit të Rozës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here