Punëson aktorin për të testuar të fejuarën, reagimi i saj ia ngrin në fytyrë buzëqeshjen

Një i ri e ka vendosur veten në një pozitë mjaft të vështirë kur mendoi t’i bënte një “lojë” të dashurës për të ditur nëse ajo do e tradhtonte apo jo.

Me anë të programit “To catch a cheater”, ai punësoi një aktor, i cili u bë trajner personal i stervitjes dhe menjëherë filloi nga puna.

Ai filloi që ta prekte atë, duke i bërë dhe disa ushtrime. Nga ana tjetër, teksa shihte gjithçka, djali nuk priste që vajza ta lejonte të prekej dhe fërkohej nga ai.

LEXO EDHE:  Burri lë gruan me gojë hapur për ditëlindje, i dhuron një plantacion me kanabis
Kliko per me shume info

Menjëherë pas kësaj, ai ka deklaruar se marrëdhënia e tyre do të jetë e komplikuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here