Skandal në Milano, tifozët e Crvena Zvezda djegin flamurin shqiptar

1
Kliko per me shume info

Tifozët e skuadrës serbe Crvena Zvezda në Milano i kanë vënë flakën flamurit të Shqipërisë dhe kanë brohoritur parulla se “nuk ka shitje të Kosovës”.

Në rrjetet shoqërore ka dalë fotografia e grupit të tifozëve vandal të Zvezdës, të cilët kishin shkuar në Milano për të mbështetur ekipin e tyre në ndeshjen kundër Olimpisë në kuadër të Euroligës, transmeton KosovaPress.

Në fotografi shihet se si vandalët e “Delija” ndezin flamurin shqiptar.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here