Shpat Kasapi: Nata ime me shtatë femra…

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit “Your Face Sounds Familiar” këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi, ka performuar këngën “Bailamos” të yllit të famshëm Enrique Iglesias.

Por për këtë arsye sigurisht që i duhej të futej nën lëkurën e këngëtarit të njohur spanjoll, madje duke imituar edhe shikimin e tij.

Kjo duket se i ka sjellë në mendje Shpatit bëmat e tij në klubet e natës në Tiranë, ku ai ka aplikuar me shumë sukses këtë shikim “alla Enrique Inglesias”.

“Një natë në ‘pubet’ e Tiranës provova të përdorja shikimin si Enrique Iglesias. Dhe për pak minuta e pashë veten të rrethuar nga shtatë femra…”, rrëfeu Shpati para se të ngjitej në skenë për të imituar yllin e muzikës botërore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish-banorja e “Big Brother” kapet mat, ç’janë këto skena në plazh?

Lisa Appleton është një ish-banore e Big Brother në Britaninë e Madhe ...