Rrëfimi i banores së “Big Brother”: Si “lashë nam” në Durrës, të gjithë më filmonin

Çiftet në Big Brother kanë gjetur rastin të flasin për jetën e tyre jashtë shtëpisë.

Ejona ka qenë banorja që ka tërhequr mjaft vëmendje me rrëfimin që i ka treguar Keit, teksa i pranishëm ishte dhe Ademi.

Kliko per me shume info

Ejona tha se nuk kanë shkuar asnjëherë në “party”.

“Ngaqë kemi qenë gjatë gjithë kohës në Berat nuk dimë të kemi shkuar asnjëherë në një festë”, thotë ajo.

LEXO EDHE:  Rashel "zhduket" nga Instagrami

Ndërsa Kei i thotë se do t’i ftojë menjëherë sapo të dalin nga shtëpia. Ejona tregon edhe një moment nga shtatzënia e saj për të cilin thotë se e ka ekzagjeruar.

“Ishim në Durrës. Dola nga vetja, kam qenë 8 muajshe shtatzënë. Kam nisur të kërcej nën ritmet e një kënge që e pëlqeja pa masë. Por rreth meje ishin mbledhur mbi 10 persona që më filmonin. Lashe nam”, thotë ajo.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here