“Ja kujt i ngjan partneri”, Rozana Radi pranon për herë të parë lidhjen e dashurisë…

E ftuar në emisioni e Rudina Magjistarit, kengetarja Rozana Radi ka pranuar që eshte në një lidhje. Ajo ka pohuar se i dashuri i saj punon në Prokurori por nuk është prokuror.

Nuk zbuloi shumë të dhëna për marrëdhënien e saj, por një detaj të cilën Rozania e veçoi per te dashurin e saj me profesion oficer policie tha se ai ka sens humori njësoj si i ati i saj.

“Po jam në një lidhje dhe nuk e mohoj. Në kemi disa vite që e njihemi. Jam njeri me këmbë në tokë dhe po jetoj jetën. Ai është njeri me sens humori. Tek 70% ai ka karakterin e tim eti.

Nuk jam njeri që bej plane, por nuk kam marrë një propozim e pres dhe besoj se eshte normale. Ne nuk i ndërhyjme njëri- tjetrit tek gjerat shumë personale’ tha Rozana.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish-banorja e “Big Brother” kapet mat, ç’janë këto skena në plazh?

Lisa Appleton është një ish-banore e Big Brother në Britaninë e Madhe ...