Mustafi ‘’tronditet’’, ja lajmi i keq për të

Ditën e sotme është publikuar formacioni më i dobët të xhiros së 29’të në Premierligë. Në skicën e publikuar shihet se bën pjesë dhe lojtari Shkodran Mustafi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here