Mustafi ‘’tronditet’’, ja lajmi i keq për të

Ditën e sotme është publikuar formacioni më i dobët të xhiros së 29’të në Premierligë. Në skicën e publikuar shihet se bën pjesë dhe lojtari Shkodran Mustafi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rrëfehen hapur “Plisat”: Kjo është arsyeja që e ndërpremë mbrëmë ndeshjen me Italinë

Mbrëmë në ndeshjen Itali-Shqipëri ndeshja u ndërpre për rreth 10 minuta nga ...