Largohet banori i parë i Big Brother? Liridoni i lexon vendimin vajzave

U ngacmua nga Ervini, i cili i kërkoi ta shihte se si komunikonte me vajzat dhe menjëherë Liridoni është “hedhur në sulm”.

Ai i shkruan një letër vajzave, ku thuhet se do të largohet nga shtëpia e Big Brother. “Më është komunikuar që duhet të largohem”, thotë ai, “pasi bëra fjalë me një prej banorëve”.

Por në anën tjetër, duket se asnjë prej femrave nuk e ka marrë seriozisht këtë provokim të Liridonit.

Në të njëjtën kohë, Ervini dhe Danieli sqaruan debatin që kishin në lidhje me rregullimin e krevatit. Ervini-Danielit: Nuk e kisha për keq, më keqkuptove.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Klane në “Big Brother”/ Sidrita dhe Armela thurin planin: “T’i bëjmë gropën” Liridonit

Sidrita dhe Armela, bashkë me Xhenin që vetëm i dëgjon, po thurin ...