Angelina Jolie ka një kërkesë të çuditshme për Brad Pitt

Angelina Jolie ka një kërkesë deri diku të çuditshme për ishin e saj Brad Pitt. Menjëherë pas lajmit se Pitt dhe ish bashkëshortja e tij Jennifer Aniston kanë filluar të flasin përsëri, Jolie ka ndaluar Brad që të kalojë kohë me fëmijët në prezencë të aktores së njohur.

Duke qënë se Jen dhe Brad kanë filluar të kalojnë kohë së bashku, Jolie i ka ndaluar ish bashkëshortit të saj në mënyrë të prerë afërsinë e Jennifer Aniston me fëmijët e tyre.

Kjo “masë” vjen si pasojë e fiksimit të hershëm që Jolie ka pasur me marrëdhënien e Pitt – Aniston.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish-banorja e “Big Brother” kapet mat, ç’janë këto skena në plazh?

Lisa Appleton është një ish-banore e Big Brother në Britaninë e Madhe ...