Humb jetën 58-vjecari, kjo është vdekja më e habitshme që ka ndodhur në Tiranë

Një ngjarje e habitshme ka ndodhur në Tiranë ku një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë, pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit.

Banorët e zonës kanë njoftuar policinë, e cila ka mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Nga veprimet e para hetimore ka rezultuar vdekja e shtetasit me iniciale K.B, ka ardhur për shkaqe natyrale, pasi i kishte ngecur ushqimi në fyt.

Kjo ka rezultuar edhe nga ekspertiza mjeko-ligjore që i është bërë 58-vjeçarit.

Policia ka thënë se, materialet për këtë ngjarje u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Megi shkon në spital për kontroll rutinë, ajo që mëson e reja i shkatërron jetën

Ajo quhet Megi është 24 vjeç dhe që prej shkurtit mësoi se ...