Publikohen fotot seksi të gruas së deputetit të majtë

Kliko per me shume info

Gruaja e deputetit laburist britanik, Simon Danczuk po tërheq vëmendjen e mediave roze, dhe jo vetem.

Ajo është e çmendur pas fitnesit dhe sigurisht se kjo është reflektuar edhe në linjat e saj trupore.

Kliko per me shume info

Me gjoks shpërthyes dhe të pasme bombë, ajo tërheq vëmendjen e të gjithëve, duke qenë faktor që bashkëshorti i saj të njihet edhe më shumë.

Një grua e tillë edhe angazhimet e ngarkuara të një deputeti i lehtëson.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.