Sheri live, gazetarja- Bashës: Edhe ti me ke dhënë para! Basha: Mos bej cic- mice!

Kreu i PD-së Lulzim Basha është bërë pjesë e replikave Live në televizion me gazetaren Anila Basha.

Në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin e gazetares Rudina Xhunga “Dritare”, Basha ka replikuar me gazetaren Anila Basha e cila e ka pyetur nëse e ka lënë partinë pa kryetarë nëpër rrethe dhe si do hyjë në zgjedhje.

Basha: Mos bëj cic-mice, mos bëj zhurmuesin, hajde bëhu anëtare e PD dhe merre ti në dorë drejtimin e PD.

Gazetarja: Me batuta si këto nuk fiton dot zgjedhje, nuk ke kryetarë të PD-ve nëpër rrethe o zotëri, si do hysh në zgjedhje?

Basha: Kur ti flet dhe unë flas nuk dëgjoj.

Por gazetarja nuk e ka lënë me kaq, teksa në një moment ia ktheu: Më keni dhënë dhe ju lekë zoti Basha kështuqë nuk eklipsohem nga kjo

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rama gju më gju me popullin, pi raki e bën dolli, komentuesit i kujtojnë çadrën….

“Gju më gju me popullin”, ashtu siç e do tradita, kryeministri i ...