Alketa Vejsiu zbulon deklaratën bombë të Olta Gixharit…nuk do besoni çfarë ka thënë…

Kliko per me shume info

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka zbuluar sot në transmetim ‘live’ një deklaratë të Olta Gixhari.

Aktorja e njohur dhe seksi shqiptare i kishte thënë Alketës një mënyrë konfidenciale se ajo do kishte dashur shumë të luante në teatër e zhveshur lakuriq, duke iu referuar pikërisht një pjese teatrale të luajtur së fundmi në Teatrin e kryeqytetit shqiptar,”Equus” ku një prej aktorëve kishte performuar krejtësisht lakuriq.

Kliko per me shume info

“A e dini si më tha Olta Gixhari sot”, – u shpreh Alketa, duke nxjerrë kështu muhabetin konfidencial me tyre. “Ma mori ai çuni… Duhet ta kisha bërë unë atë rolin në teatër. Por ma mori ai…!”, shtoi më tej prezantuesja e YFSF-së.

“Më fute në gropë, më fute në gropë me këtë që the…”, iu ankua Alketës vetë aktorja Olta Gixhari.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here