Alketa Vejsiu zbulon deklaratën bombë të Olta Gixharit…nuk do besoni çfarë ka thënë…

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka zbuluar sot në transmetim ‘live’ një deklaratë të Olta Gixhari.

Aktorja e njohur dhe seksi shqiptare i kishte thënë Alketës një mënyrë konfidenciale se ajo do kishte dashur shumë të luante në teatër e zhveshur lakuriq, duke iu referuar pikërisht një pjese teatrale të luajtur së fundmi në Teatrin e kryeqytetit shqiptar,”Equus” ku një prej aktorëve kishte performuar krejtësisht lakuriq.

“A e dini si më tha Olta Gixhari sot”, – u shpreh Alketa, duke nxjerrë kështu muhabetin konfidencial me tyre. “Ma mori ai çuni… Duhet ta kisha bërë unë atë rolin në teatër. Por ma mori ai…!”, shtoi më tej prezantuesja e YFSF-së.

“Më fute në gropë, më fute në gropë me këtë që the…”, iu ankua Alketës vetë aktorja Olta Gixhari.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish-banorja e “Big Brother” kapet mat, ç’janë këto skena në plazh?

Lisa Appleton është një ish-banore e Big Brother në Britaninë e Madhe ...