Alarm në Paris për bombë, evakuohet gjykata

Parisi është alarmuar për një bombë ditën e sotme, ndërkohë që janë tmerruar të gjithë punonjësit e një gjykate. Mësohet se policia ka evakuar menjëherë godinën e gjykatës dhe të gjithë personat që ndodheshin aty.

Ndërkohë policia po heton për pastrimin e zonës së rrezikut dhe gjetjen a autorëve që dhanë alarmin për bombën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Panik në Londër, makina përplas njerëzit para diskos, tre të plagosur

Sërish momente dramatike në Londër. Pas sulmit terrorist të pak ditëve më ...