Alarm në Paris për bombë, evakuohet gjykata

6
Kliko per me shume info

Parisi është alarmuar për një bombë ditën e sotme, ndërkohë që janë tmerruar të gjithë punonjësit e një gjykate. Mësohet se policia ka evakuar menjëherë godinën e gjykatës dhe të gjithë personat që ndodheshin aty.

Ndërkohë policia po heton për pastrimin e zonës së rrezikut dhe gjetjen a autorëve që dhanë alarmin për bombën.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here