Aksident në Rrugën e Elbasanit, plagosen rëndë dy të rinj

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Elbasanit në Tiranë, ku një motor është përplasur me një makinë, duke mbetur të plagosur dy të rinjtë që ndodheshin mbi motor.
Ende nuk dihet identiteti i të rinjëve, ndërsa presim njoftimin e policisë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Lajm i keq nga moti, priten reshje shiu

Sipas meterologeve orët e paradites do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira ...